Domki ogrodoweOferowane przez nas domki ogrodowe produkowane są przez firmę Viking Industrier UAB, która jest norweską spółką kapitałową.

Nad jakością czuwa zespół specjalistów, którego głównym celem jest projektowanie, produkcja i sprzedaż wysokiej jakości drewnianych produktów do ogrodów.

Od początku działalności w 2006 roku asortyment produktów ciągle rośnie.

W ofercie szeroka gama produktów ogrodowych: kabiny do grilla, pawilony ogrodowe, sauny zewnętrzne, altany ogrodowe, wanny z hydromasażem, produkty kempingowe i inne.

Klienci z Norwegii, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Danii i innych krajów już od dawna mają przyjemność korzystać z oferowanych przez nas produktów.

Teraz nadszedł czas, aby zachwycały też Polaków.

 

Jakość za konkurencyjną cenę

Domki Wiking to miejsce gdzie, tradycja spotyka się z nowoczesną technologią, aby powstał wysokiej jakości produkt do wyjątkowego ogrodu.

Certyfikat ISO

W celu poprawy jakości oraz zwiększenia konkurencyjności wdrożyliśmy i stosujemy systemy zarządzania jakością zgodnie z normami ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004, BS OHSAS 18001: 2007.

Wdrożone systemy zarządzania jakością, środowiskiem oraz bezpieczeństwem i zdrowiem pracowników pomagają zagwarantować wysoką jakość, precyzyjną pracę, jak również przejrzystość i klarowność wszystkich procesów w firmie.

Ponadto wdrożenie tych systemów pomogło precyzyjnie rozdzielić obowiązki między pracownikami i zachęca do ciągłego doskonalenia firmy, wydajności, sprzedaży, eksportu, jak i obniżenie kosztów.

Domki ogrodowe produkcja